TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka béžová mat 84999.81 53727
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka béžová mat 84999.81 53727
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999.81 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059530 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, nízky 59532
expedícia do 8 dní19,50 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 84999 53722
expedícia do 8 dní51,20 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
63,74 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €

