TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela mat 84999.10 53723
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela mat 84999.10 53723
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999.10 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059509 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Rimini Green 10x10 (1,2m2) ADRI1025
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
RIVIERA obklad Liso Monaco Red 10x10 (1,2m2) ADRI1019
na objednávku87,39 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
87,39 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €

