TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka šedá mat 84999.31
TRENECA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka šedá mat 84999.31
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-84999.31 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059523 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Príslušenstvo
21,06 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela 59135
expedícia do 8 dní22,63 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka bronz 1711A
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, kruhová krytka nerez mat 17761
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €

