TREOS dvojumývadlo 151,6x51,3 cm, rockstone, biela mat TS152-0101
TREOS dvojumývadlo 151,6x51,3 cm, rockstone, biela mat TS152-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS152-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| Rozměr | 151,6x51,3 cm |
| Šířka | 1516 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Rockstone |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Barva desky dle vzorníku |
| Hmotnost / ks | 27.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913930959 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
639,00 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
639,00 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
Uzatvárateľná výpusť pre umývadlá PM540, PM630, Click Clack, zátka Rockstone WA03451
expedícia do 8 dní59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco AXIS III 5S-IF 522103 drez s odkvapom, obojstr. hodvábny lesk, vstavaný/do roviny
na objednávku738,04 €
Pri platbe vopred iba 683,00 €
212,41 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
285,98 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


