TREOS skrinka horná policová 20x50x22cm, biela mat (TS025) TS025-3131
TREOS skrinka horná policová 20x50x22cm, biela mat (TS025) TS025-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS025-3131 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka horná, policová
- 1x polica
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 20x50x22 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 11.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869211 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
240,51 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €
146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
286,76 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €


