TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, dub Polar (TS037) TS035-1010
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, dub Polar (TS037) TS035-1010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS035-1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka spodná, dvířková
- 1x dvierka, vnútri 1x polica
- mechanické závesy BLUM ® a systém TIP-ON
- inštalácií dvierok a priloženého systému TIP-ON na ľavú / pravú stranu získate požadovanú variantu otváranie skrinky
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 35x53x50,5 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 505 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty, Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869112 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
646,11 €
Pri platbe vopred iba 613,00 €
615,16 €
Pri platbe vopred iba 584,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF21 500x400, boč. príp., 403 W, antracit W421F-050-040-66
na objednávku116,27 €
305,25 €
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1311 W, biely W421F-050-130-00
expedícia do 10 dní203,12 €


