TREOS skrinka spodná policová 20x53x50, 5cm, čierna mat (TS021) TS020-3535
TREOS skrinka spodná policová 20x53x50, 5cm, čierna mat (TS021) TS020-3535
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS020-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Závesná skrinka spodná, policová
- 1x polica
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 20x53x50,5 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 530 mm |
| Hĺbka | 505 mm |
| Farba | Čierna |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 16.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869181 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, čierna mat (TS036) TS035-3535
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
615,16 €
Pri platbe vopred iba 584,00 €
Mohlo by vás zaujímať


