TREOS umývadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, ľavé, biela mat TS097-0101-L
TREOS umývadlo 96,6x51,3 cm, rockstone, ľavé, biela mat TS097-0101-L
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS097-0101-L |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TREOS |
| Rozměr | 96,6x51,3 cm |
| Šířka | 966 mm |
| Hloubka | 513 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Rockstone |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Barva desky dle vzorníku |
| Hmotnost / ks | 17.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942921 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
639,00 €
Pri platbe vopred iba 606,00 €
Mohlo by vás zaujímať
QUADRADO betónové umývadlo vrátane výpuste, 96x44 cm, čierny granit AR466
expedícia do 8 dní495,97 €
Pri platbe vopred iba 470,00 €
TWIG umývadlo, liaty mramor, 100x47cm, kryt výpuste, biela TW100
expedícia do 8 dní266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
MARIA umývadlo 90x46cm, liaty mramor, biela MA090
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


