TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, dub Collingwood (TS753) TS750-1919
TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, dub Collingwood (TS753) TS750-1919
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS750-1919 |
Zrkadlo v ráme
- otočné o 90 °
- ako vhodný doplnok odporúčame držiak sklenené poličky a poličku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 750x500x28 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869280 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Omnires SHELL umývadlo M+, 35 cm, matný pieskový béžový odtieň SHELL350UNDB
expedícia do 14 dní257,40 €
AURUM nerezové umývadlo, priemer 38 cm, vrátane výpuste, brúsený nerez AU401
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €


