TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, dub Polar (TS752) TS750-1010
TREOS zrkadlo v ráme 750x500x28mm, dub Polar (TS752) TS750-1010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TS750-1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Zrkadlo v ráme
- otočné o 90 °
- ako vhodný doplnok odporúčame držiak sklenené poličky a poličku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREOS |
| Rozmer | 750x500x28 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub Polar |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869273 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
Mohlo by vás zaujímať
513,76 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
SCULE zrkadlo vo vyrezávanom ráme 70x100cm, zlatá IN163
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


