TREVA umývadlo voľne stojace, liaty mramor, 56,5x85cm, kryt výpuste, biela mat TR565
TREVA umývadlo voľne stojace, liaty mramor, 56,5x85cm, kryt výpuste, biela mat TR565
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TR565 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 56,5x85x36,2 cm |
| Šířka | 565 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hloubka | 362 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Na postavení |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 67.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729001874 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 063,45 €
Pri platbe vopred iba 1 009,00 €
SPY podomietková umývadlová batéria, chróm PY08
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Batéria kombi ramienko, prepínač, vr. spŕch. setu, pre nízkotl. ohrievače M-CBE301026M
expedícia do 8 dní86,00 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mexen Fabia DF72 sprchová batéria so sprchovacím setom, čierna - 74654DF72-70
expedícia do 10 dní61,72 €


