TREVIA nástenná vaňová batéria, chróm TN010

- Doprava zadarmo nad 150€
TREVIA nástenná vaňová batéria, chróm TN010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TN010 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREVIA |
| Hĺbka | 163 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový s aretáciou |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť | 2.0350 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825811 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
.
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
FLEX sprchová nerezová hadica s dvojitým zámkom, 150 cm 11073
expedícia do 8 dní5,68 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Podobný tovar
DREAMART nástenná vaňová batéria, chróm DA010
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
Aqualine DAPHNE nástenná vaňová batéria, chróm DH101
expedícia do 8 dní79,67 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO nástenná vaňová batéria, čierna mat 1101-10B
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
KIRKÉ CRYSTAL nástenná vaňová batéria, páčka kryštál, zlato KI10KZ
expedícia do 8 dní277,16 €
Pri platbe vopred iba 263,00 €
MINIMAL nástenná vaňová batéria, nerez mat MI010
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €

