TREVIA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm TN041
TREVIA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm TN041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TN041 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TREVIA |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825835 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Ručná masážna sprcha, 5 režimov sprchovania, priemer 110mm, chróm 1204-05
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041B
expedícia do 8 dní128,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
206,65 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €

