TRILLY stojan s držiakom uterákov, hranatý, zlato mat TR3188
TRILLY stojan s držiakom uterákov, hranatý, zlato mat TR3188
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-TR3188 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 140x835x340 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 835 mm |
| Hĺbka | 340 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341308165 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | zlatá |
Mohlo by vás zaujímať
FELIX stojan s držiakom uterákov, hranatý, čierna mat 133114
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
FELIX stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 133113
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
TRILLY stojan s držiakom uterákov, hranatý, biela matná TR3122
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €


