TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, pravé GT5680-10CR-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, pravé GT5680-10CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-10CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 89.1700 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 120 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A2T-090-120-55-00
expedícia do 10 dní412,27 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 90 x 120 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-090-120-60-00
expedícia do 10 dní474,14 €


