TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-10CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-10CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-10CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 92.2200 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L sprchový kút posuvný 110 x 100 cm, priehľadný, chróm - 871-110-100-03-01
expedícia do 10 dní497,69 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-110-100-70-00-L
expedícia do 10 dní444,69 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 100 cm, matná, kartáčovaná pištoľ gray - 871-110-100-33-66
expedícia do 10 dní586,04 €


