TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-11C-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-11C-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2210-11C-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 117.4500 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Novaservis Titania Iris bez sprchového setu 150 mm chróm 92060/1.0
expedícia do 4 dní31,14 €
Sprchová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Hard Graphite 24092A01
expedícia do 4 dní285,21 €
Sprchový systém Novaservis Metalia 58 pod omietku s pákovou batériou chróm SADA58051R,0
expedícia do 4 dní237,69 €


