TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-11CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-11CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-11CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5700 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
PMH Vykurovacia tyč ET2 150W s krúteným káblom Čierna PMH-ET2-B-150W
expedícia do 7 dní122,58 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, 800 W, biela TMG304
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, čierna mat KTX-B-200
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


