TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-11M-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, matné sklo GT2280-11M-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-11M-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 101.6800 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-12C-B
expedícia do 8 dní916,57 €
Pri platbe vopred iba 847,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, matné sklo, pravé GT5680-11MR-CH
expedícia do 8 dní721,71 €
Pri platbe vopred iba 667,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-12ML-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €


