TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-11ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-11ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6200 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, pravé GT5690-12MR-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-80CL-G
expedícia do 8 dní687,68 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-11CR-CH
expedícia do 8 dní706,44 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €


