TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-11C-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-11C-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2290-11C-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 104.7300 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-10ML-CH
expedícia do 8 dní763,40 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, pravé GT5680-10CR-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-CH
expedícia do 8 dní706,44 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €


