TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-12ML-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-12ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-12ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.7400 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
6,25 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16, 5cm, borovica rustik LT711-1616
expedícia do 8 dní134,49 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €


