TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-12ML-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-12ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-12ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-CH
expedícia do 8 dní664,75 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-90ML-G
expedícia do 8 dní784,24 €
Pri platbe vopred iba 724,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-10ML-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €


