TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-80ML-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-80ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-80ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.4500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-11CR-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-80CL-G
expedícia do 8 dní687,68 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo GT2210-12M-G
expedícia do 8 dní1 027,01 €
Pri platbe vopred iba 949,00 €


