TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-90CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 900x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5600 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L sprchový kút posuvný ľavý 110 x 80 cm, čierny rošt, čierna - 8C2L-110-080-70-77-L
expedícia do 10 dní480,02 €
Mexen Mist-H Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 80 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-110L-080P-50-00
expedícia do 10 dní509,47 €
Mexen Lunar L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 110 x 80 cm, priehľadný, biely - 834L-110L-080P-20-00
expedícia do 10 dní577,18 €


