TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-B
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-90CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.4500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, matná, kartáčované zlato - 871-110-090-33-55
expedícia do 10 dní562,48 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A2T-090-110-55-00
expedícia do 10 dní400,49 €
Mexen Rox L sprchový kút posuvný ľavý 110 x 90 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-110-090-70-70-L
expedícia do 10 dní494,73 €


