TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, ľavé GT1210CL-B
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1000mm, číre sklo, ľavé GT1210CL-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1210CL-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 985 mm |
| Instalační šířka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.4000 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
316,82 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
306,91 €
Pri platbe vopred iba 286,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mailo, kúpeľňová skrinka 805x700x476 mm, spodná, šedá, matná, čierne madlo CN571SB
expedícia do 8 dní425,67 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 90 cm, 1 zásuvka, matná čierna - 91A10-09023-1-BF71
expedícia do 10 dní212,03 €


