TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-B
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1210ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 985 mm |
| Instalační šířka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 52.7400 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
316,82 €
Pri platbe vopred iba 296,00 €
306,91 €
Pri platbe vopred iba 286,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 900 mm, číre sklo GS1296F
expedícia do 8 dní313,53 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, ľavé GT1212ML-B
expedícia do 8 dní544,94 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-G
expedícia do 8 dní481,03 €
Pri platbe vopred iba 444,00 €


