TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-10CR-B
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-10CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-10CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 95.2800 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
185,34 €
Pri platbe vopred iba 167,00 €
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat PY42/15
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


