TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-B
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-10MR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6200 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-10M-B
expedícia do 8 dní966,57 €
Pri platbe vopred iba 893,00 €
641,84 €
Pri platbe vopred iba 593,00 €
719,64 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €


