TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-10M-B
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-10M-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2210-10M-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 104.7300 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-90ML-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup, matné sklo GT2290-90M-G
expedícia do 8 dní971,43 €
Pri platbe vopred iba 897,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €


