TRINITY BLACK štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, pravé GT6590CR-B
TRINITY BLACK štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, číre sklo, pravé GT6590CR-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT6590CR-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 63.5100 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
LUSSA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvrťkruh 90x90x4cm, R550 71602
expedícia do 8 dní320,18 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 900 mm, bočné pripojenie, 1282 W, antracit W422-050-090-66
na objednávku142,58 €
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 1300 mm, bočné pripojenie, 1852 W, biely - W422-050-130-00
expedícia do 10 dní138,34 €
Mexen C22 doskový radiátor 500 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1567 W, čierny - W422-050-110-70
na objednávku170,31 €


