TRINITY BLACK štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT6590ML-B
TRINITY BLACK štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT6590ML-B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT6590ML-B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 63.5100 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
LUSSA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvrťkruh 90x90x4cm, R550 71602
expedícia do 8 dní320,18 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
Mohlo by vás zaujímať
140,37 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
VERSI stojanková umývadlová batéria, bronz RV002/18
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


