TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-10CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-10CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-10CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x120 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 101.4000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 70 x 90 cm, priehľadný, čierny - 817-070-090-70-00
expedícia do 10 dní318,04 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 70 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-070-090-55-00-P
expedícia do 10 dní418,16 €


