TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, pravé GT5680-10MR-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, pravé GT5680-10MR-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-10MR-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 79.5100 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matne šedá - 91A20-04047-1-BF62
expedícia do 10 dní214,99 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 40 x 43,5 cm, orech - 91A20-0400-470-1-86
expedícia do 10 dní39,87 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 30 x 43,5 cm, matná čierna - 91A11-0300-470-1-71
expedícia do 10 dní31,05 €


