TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-10C-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-10C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-10C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 108.2800 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1100, spod. príp., 1252 W, biely W622F-040-110-00
expedícia do 10 dní199,16 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x900, spod. príp., 1024 W, čierne W622F-040-090-70
na objednávku231,41 €
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1600, spod. príp., 1821 W, biely W622F-040-160-00
expedícia do 10 dní265,64 €


