TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, pravé GT5690-10MR-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, pravé GT5690-10MR-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-10MR-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5600 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Bidetová batéria TRES Max Tres vrátane podomietkového telesa chróm 134123
expedícia do 4 dní232,17 €
Deante SILIA HEXA bidetová batéria bez výpustu click-clack, kartáčované zlato BHS_R30M
expedícia do 12 dní163,31 €


