TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-10C-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-10C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2290-10C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 111.3300 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, rohový vstup, číre sklo GT2290-11C-B
expedícia do 8 dní904,06 €
Pri platbe vopred iba 835,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, matné sklo, pravé GT5680-90MR-B
expedícia do 8 dní705,74 €
Pri platbe vopred iba 652,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-11CL-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €


