TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-11CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-11CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-11CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 88.6800 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
ESPACE skrinka 35x94x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, dub alabama ESC110-2222
expedícia do 8 dní252,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
VIKY - B, vys.bočná skrinka, 2x dvierka, v demonte, na zavesenie, ľavé prevedenie OLNVIKI302L
do 10 dní v e-shope132,15 €


