TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-11CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x120 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 94.8000 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia výsuvná sprchová kabína 140 x 90 cm, priehľadná, čierna - 840-140-090-70-00
expedícia do 10 dní351,23 €
Mexen Omega výsuvný sprchovací kút 140 x 90 cm, transparentný, chróm - 825-140-090-01-00
expedícia do 10 dní441,27 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 140 x 90 cm, matná, čierna - 871-140-090-31-70
expedícia do 10 dní515,36 €


