TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-11C-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-11C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-11C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 101.6800 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1500, boč. príp., 3301 W, antracit W433F-060-150-66
na objednávku523,08 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CF33 600x1100, boč. príp., 2421 W, antracit W433F-060-110-66
na objednávku393,51 €


