TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-11CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-11CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-11CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6200 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF21 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1311 W, biely W421F-050-130-00
expedícia do 10 dní203,12 €
205,95 €


