TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup číre sklo GT2210-12C-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, rohový vstup číre sklo GT2210-12C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2210-12C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 120.5100 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-10MR-B
expedícia do 8 dní775,21 €
Pri platbe vopred iba 716,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-12CL-B
expedícia do 8 dní686,99 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-12ML-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €


