TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1100mm, matné sklo GT2211-12M-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1100mm, matné sklo GT2211-12M-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2211-12M-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x110 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 113.9100 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-90C-B
expedícia do 8 dní871,41 €
Pri platbe vopred iba 805,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-12ML-B
expedícia do 8 dní761,31 €
Pri platbe vopred iba 703,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo, pravé GT5680-11CR-G
expedícia do 8 dní697,41 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


