TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-12C-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-12C-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-12C-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 104.7400 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLASSIMO XL 6 S-IF 525327 drez s odkvapom, obojstranný nerez, vstavaný/do roviny
na objednávku370,46 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
Blanco DIVON II 5S-IF 521660 drez s odkvapom, drez vpravo hodvábny lesk, vstav/do roviny
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
1 688,49 €
Pri platbe vopred iba 1 563,00 €


