TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-80ML-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-80ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5612-80ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x120 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 85.6300 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 900x500mm GM090
expedícia do 8 dní183,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
ESSENTIA zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000125
na objednávku2 472,35 €
Pri platbe vopred iba 2 345,00 €


