TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-90CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-90CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 900x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5600 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
Bino kúpel.skrinka, závesná bez nožičiek, pravá, dub Sand Barbera, 325x1630x330mm CN638
na objednávku336,00 €
Bino kúpeľňová skrinka, závesná bez nožičiek, dub Sand Barbera, 651x1630x330 mm CN639
expedícia do 8 dní508,00 €


