TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-90MR-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-90MR-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-90MR-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Pravé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 82.5600 kg |
| Balení | 4 ks |
| EAN | 8590913112645 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Pravé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-80CR-CH
expedícia do 8 dní673,78 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, matné sklo, ľavé GT5612-11ML-G
expedícia do 8 dní812,02 €
Pri platbe vopred iba 750,00 €
1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €


