TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5680-90CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x80 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.4500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x80x3cm 72927
expedícia do 8 dní280,12 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, biela
expedícia do 8 dní118,83 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
134,49 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 43,5 cm, orech - 91A21-0350-470-1-86
expedícia do 10 dní36,94 €


