TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-CH
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1210ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 985 mm |
| Instalační šířka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 52.7400 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 950x112x55mm GMO25
expedícia do 8 dní237,54 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché, 220 mm, chróm LT642
expedícia do 8 dní50,65 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
BARON ECO 3,8 l/min, nástenná batéria, chróm 60702
expedícia do 8 dní68,60 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €


